SpringFest přichystal i bohatý doprovodný program!
14.5.2011
15.00

Již tuto sobotu se v Podkrkonoší bude konat festival SpringFest! Festival bude plný dobré hudby, zábavy ale i umění!


Z hudebních formací se můžete těšit na:

!ON, Jaksi Taksi, František Nedvěd ml., Traband, Šatlava, Paralen-i-Ibalgin, The Elemnets, VeVývoji!, Eliata, Up!Great, Stopdepress a Thisplay

K festivalu patří i doprovodné programy a zábava, ani ty nebudou na SpringFestu chybět:

PLACKY:

Tak to tu ještě nebylo, přímo na festivalu bude stroj na výrobu placek, můžete se nechat vyfotit a dostanete vlastní placku! Toto určitě nepřivítají jen „sběrači“ placek, pěkný suvenýr ze SpringFestu si může přivést každý!

LANOVÁ DRÁHA:

Přímo v areálu festivalu se nachází lanová dráha. Účastníci festivalu budou mít možnost se na ní svést také. Při okružní jízdě lanovou dráhou Horní domky, se budete moci podívat na festival pěkně „z vrchu“!

LANOVÝ PARK:

Areál je hned vedle lanového parku kde si můžete užít si lezení v korunách stromů na různých lanových překážkách ve výšce 4 – 12 m nad zemí. Připraveny jsou dva okruhy vhodné jak pro děti tak pro dospělé, jednotlivce i skupiny.

UMĚNÍ:

Výstavy a vernisáže maleb, kreseb, skla a fotografií studentů umění i amatérů!

Výstava OMG představí současnou tvorbu mladých výtvarníků a umělců, jejichž práce reflektují tradiční řemeslné postupy, psychoanalitické metody či postmoderní konceptualismus. Pojítkem takovýchto různorodých přístupů může být víra ve všech jejich formách. V každém případě je to právě ta mocnost, díky níž jsme neustále ve střehu a překonáváme sami sebe. Střet pluralitních přístupů konvenčnosti a nekonvenčnosti je zde stejně zásadní jako střet různých vyjadřovacích forem.

Vystavující: Rie Arai, Tereza Banýrová, Jiří Hölzel, Vladislav Hudec,  Martin Marek, Anna Marková, Iva Polanecká, Veronika Stěhulková, Zdeněk Svejkovský, Aneta Volková

Kurátor výstavy: Martin Marek

Zahájení výstavy proběhne v sobotu 14. května a potrvá do 5. června 2011. Výstava bude zpřístupněna každou sobotu a neděli vždy od 9 do 17 hodin.

Vstupné:

Předprodej byl ukončen 8.května, ale i tak se na festival dostanete za krásných 150 Kč! Vstupenku si totiž můžete koupit i přímo na místě u pokladny která bude umístěna u vstupu do areálu.