Broumovské kytaře je patnáct let! Přijedou Skyline i Sto Zvířat!
18.6.2011
20.00
20.00
20.00
20.00

Soutěžní hudební festival Broumovská kytara letos oslavuje patnáct let. Řadí se tak mezi nejstarší v České republice, v ranku soutěžních je zřejmě nejstarší vůbec. Jubilejní ročník budou moci hudební fanoušci spolu s pozvanými kapelami oslavit v areálu Dětského hřiště v Broumově v sobotu 18. června 2011. Začátek je ve 13 hodin.

Pavel Fröde, jenž Broumovskou kytaru organizuje od prvního ročníku, říká: „Festival se dožil patnácti let především díky zájmu fanoušků a návštěvníků v neposlední řadě pak sponzorů. I z toho důvodu nebudeme letos rozdávat ceny pouze kapelám, ale i např. nejvěrnějším divákům. Máme vytipované lidi, kteří navštěvují akci celých patnáct let.“
Hosty festivaly budou skupiny Sto zvířat, Skyline, Turbo, Imodium a Pumpa. Jelikož se pohybují na stylové ose od ska přes elektronickou hudbu, hard rock, crossover až po jižanský rock, je zřejmé, že jejich vystoupení uspokojí stylovou náročnost všech návštěvníků festivalu.

V soutěžní části Broumovské kytary budou letos tradičně o účast na festivalu Rock for People v Hradci Králové usilovat skupiny The Coolers, Curlies, Memphis, The Rest a Model Bazaar.

K programu festivalu Fröde dodává: „Jubilejní ročník jsme programově zacílili na co nejširší věkové spektrum návštěvníkům. Na své si přijdou jak mladí, tak i rockeři-pamětníci. Dostane se i na ty nejmenší. I pro ně je připravený bohatý program, takže rodiny s dětmi mohou na festival bez obav přijít.“

Vstupné
předprodej 200,- (Infocentrum města Broumov, Police n. Met., Hronov, Náchod)
na místě 250,-