Soutěž o 4×2 vstupenky na Votvírák! (UKONČENO)
Votvírák, který zahajuje letní festivalovou sezónu 15. až 17. června, ohlašuje v programu sestaveném výhradně z českých a slovenských hvězdných kapel a osobností další zajímavá jména, jako jsou legendární Chaozz, PSH nebo lidé kolem labelu Milion+ v čele s Logicem, momentálně možná vůbec nejpopulárnějším českým raperem. Pro ty, kteří s nástrojem nebo za zpěvu vlastních songů pokukují po pódiích a mikrofonech, připravil Votvírák speciální akci. Spolu s vydavatelstvím Supraphon a nahrávacím studiem The Barn vyhlašují novou vyhledávací hudební soutěž Talent for Stage (www.talentforstage.cz). Vítěze čeká vlastní koncert na hlavním pódiu letošního ročníku prestižního festivalu Votvírák.
 
 
 

Máme pro  Vás soutěž o 4×2 lístky na Votvírák.  Zajímá nás,  jak se jmenuje hudební soutěž, kterou připravili organizátoři Votvíráku společně s vydavatelstvím Supraphone a a nahrávacím studiem The Barn.  
 
 
Správné  odpovědi posílejte do  1.6. do 18:00 na email i-klik@seznam.cz. 

Z důvodu nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů, výherce na web nevypisujeme. Všichni výherci budou kontaktování emailem. Děkujeme za pochopení…