Zahrajte si na festivalu Živá ulice v Plzni!

 Festival Živá ulice – Plzeňská setkání, který se koná od 23. června do 9. září vyhlašuje soutěž pro hudební formace i jednotlivce z Plzně a Plzeňského kraje, kteří jsou na začátku jejich hudební kariéry.

Protože Živá ulice je festival určený především lidem, chceme dát vám, mladým, začínajícím a progresivním možnost stanout po boku kapel jako jsou Toxique, The Chancers, Please the trees, Vladimíra Mišíka, Michala Prokopa či Petera Lipy.

Jaká jsou pravidla soutěže?

Je to jednoduché – pošlete nám vaše nahrávky, videa a další materiály na email hudba@zivaulice.eu. Z přihlášených pak Michael Tardík a David Gaydečka, dramaturgové festivalu Živá ulice – Plzeňská setkání, vyberou deset seskupení či jednotlivců, kteří si zahrají v hlavním hudebním bloku od 9. do 18. srpna na plzeňském Náměstí Republiky.

Tím to ovšem nekončí! Na základě diváckého hlasování na webu Živé ulice budou vybrány dvě kapely, které pojedou na United Islands České Spořitelny 2013 v Praze!

Do kdy se můžete přihlásit?

Uzávěrka přihlášek je 24. května 2012 do půlnoci. Později zaslané materiály nebudou do soutěže zařazeny. Neváhejte tudíž, posbírejte odkazy a nahrávky a hned s nimi na e-mail hudba@zivaulice.eu.