VUT Majáles ovládli španělští The Locos!

Další ročník VUT Majálesu je za námi! Troufám si říct, že to byl velice podařený ročník, i přes občasné přeháňky se počasí vyvedlo na výbornou, návštěvníků bylo mraky. Každý si užíval pohody, kamarádů a samozřejmě skvělé výkony kapel!

 

Celý Majáles zahájila královehradecká kapela Sweet Zone, která díky koloně přijela o něco málo později. Dříve trojčlenná holčičí kapela se rozrostla o nového kytaristu a změnila hlavní zpěvačku. Největší úspěch měla, trochu zvláštní píseň Klub nadržených kočiček. Na hlavní scéně se v průběhu Sweet Zone připravovala kapela Pub Animals z Českého Krumlova. Jim se podařilo svou pohodovou, skáčkovou hudbou rozhýbat boky spoustě návštěvníků, kteří rychle přibývali.

One man show předvedl Rocky Leon z Rakouska. Dreadatý týpek si získal všechny přítomné. Při jeho vystoupení bylo před pódiem doslova „narváno“. Rybičky 48 přivezli do Brna nového člena. Několik málo dní s nimi hraje Honza Štrup, bývalý kytarista kapely Medvěd 009. Bylo vidět, že fanoušci, ale hlavně fanynky, ho přijali více než skvěle!

 

Večer se blížil a s ním i čas hlavních headlinerů. Za plzeňské Mandrage na VUT Majálesu vystoupili chalani z Nitry, Zoči Voči. Bylo vidět, že pořadatelé zvolili správně. Písně z nového, ale i ze starých alb, zpívala většina lidí v publiku a nechybělo ani pořádné pogo.

Deset minut před dvacátou hodinou vtrhl na pódium headliner VUT Majálesu. Ze slunného Španělska přijeli zahrát The Locos! Skáčková kapela, která je projektem jednoho ze členů známých SKA-P, Pipiho, vtrhla na pódium jako uragán! Předvedla skvělou show, lidé se bavili a ochranka měla co dělat, aby udržela zábrany před pódiem.

 

VUT Majáles se povedl na výbornou! Nezbývá nic víc než poděkovat pořadatelům za skvělou akci a těšit se, co pro nás připraví na příští rok!

 

foto z akce…