VISACÍ ZÁMEK si značkuje věrné fanoušky! NA PODIU SE BUDE TETOVAT!

Punková legenda Visací Zámek slaví 30 let a ve spolupráci s pražským salonem Hell připravila pro své fanoušky dárek v podobě doživotní vstupenky na své koncerty.

 

PERMANENTNÍ DOŽIVOTNÍ VSTUPENKU BUDOU MÍT FANOUŠCI VYTETOVANOU NA HORNÍ ČÁSTI TĚLA V PODOBĚ SPECIÁLNÍHO LOGA KAPELY.

 

Losování vybraných fanoušků probíhá právě na facebooku a přihlásit se může každý z vás. V rámci narozeninového koncertu – 7.12.2012 ( Praha Výstaviště Holešovice, Křižíkův pavilón B ) a dalších 10 jarních štací, bude vybrán jeden fanoušek kapely, kterému se dostane privilegium nejen strávit s kapelou na podiu celý koncert, ale odnést si exkluzivní dárek na svém rameni, jako celoživotní volnou vstupenku na koncerty Visacího Zámku.

 

VISACÍ ZÁMEK, tourné 30.let

Původně imaginární kapela ovlivnila za svého působení generace kapel i fanoušků.

O světový unikát se Visací zámek dělí s irskými U2, neboť obě tyto kapely vystupují po celou dobu fungování ve stejné sestavě a byly jako součást historie a tradiční kultury zapsány na seznamy UNESCO.

Skupina Visací zámek však nežije pouze z minulosti, o čemž nejlépe vypovídá čilá koncertní činnost nejen na velkých festivalech a prestižních klubových štacích, ale i připravovaný nový videoklip a velké jarní turné 30 let Visacího zámku, které odstartuje v březnu 2013.

Pro výroční koncert je připravena speciální koncertní show, spousta netradičních hostů. Těšte se na Plexis, Záviše, Zakázaný ovoce, Rasputina, Mahulenu B., Dagmar V., Vlastu P. a mnoho dalších.

 

Není třeba připomínat, že fanoušky Visacího zámku je účast na výročním koncertě naprostou povinností!!

 

www.visaci.cz