VISACÍ ZÁMEK KŘEST KNIHY „ ZAMKLEJ NA TŘICET ZÁPADŮ “
19.4.2013
20.00

19.4.2013, Praha, klub VAGON

 

Legendární punková kapela Visací Zámek, která v prosinci 2012 oslavila 30.let vyprodaným koncertem na pražském výstavišti a je právě v první polovině svého jarního tour dostala ke svým třicetinám velkolepý dárek!

 

Kniha Antonína Kocábka „VISACÍ ZÁMEK – zamklej na třicet západů“, kterou vydalo vydavatelství Maťa je biografií punkové legendy. Kniha vyšla jako 301. Publikace, 11.svazek edice Rock & Pop. „Skoro úplně pravdivá historie tří desetiletí skromné, ale nejlepší české punkové kapely“. Na tvorbě biografie s autorem spolupracovala řada hudebních publicistů, pamětníků, recenzentů a především členové a managment kapely Visací Zámek.

 

Tento velkolepý dárek ke 30tým narozeninám kapely mohou fanoušci zakoupit na koncertech, nebo v distribuci www.kosmas.cz

 

 

VISACÍ ZÁMEK

Původně imaginární kapela ovlivnila za svého působení generace kapel i fanoušků. Visací Zámek vystupuje po celou dobu fungování ve stejné sestavě a je součást historie a tradiční kultury. Skupina Visací zámek však nežije pouze z minulosti, o čemž nejlépe vypovídá čilá koncertní činnost nejen na velkých festivalech a prestižních klubových štacích, ale i nový videoklip a velké jarní turné 30 let Visacího zámku, které odstartovalo v březnu 2013.

www.visaci.cz