Tom Odell vymění Lucerna Music Bar za Malou sportovní halu
26.11.2016
19.00

Nové album na letošek oznámil velký talent britské pop music Tom Odell, který se jako velký talenkt v roce 2013 poprvé představil pražskému publiku. Do Prahy zamíří i v rámci turné k jeho dalšímu albu, tentokrát však odehraje koncert 26. listopadu v pražské Malé sportovní hale. Vstupenky se začnou prodávat 24.5. na Crowdsurge, 26.5. od 10.hodin pak v předprodejích www.GoOut.cz, Ticketpro a Tickeportal za 720,- Kč + poplatky, na místě v den koncertu pak za 900,- Kč.

 

V roce 2014 si Tom Odell s hrůzou uvědomil, že strávil téměř rok propagací písniček ze svého debutového alba “Long Way Down”, alba, které mu zajistilo velký a zasloužený úspěch v roce předešlém.

 

Album se skvěle prodávalo – milion kusů, dosáhlo první příčky v britské hitparádě a získalo platinovou desku. Odell, který za album získal cenu Ivor Novello Award pro Nejlepšího skladatele, si ale uvědomoval, že tenhle úspěch také znamená, že během neustálého koncertování neměl čas složit nic nového.

Tohle trápí každého umělce – jak a kde najít čas, v Tomově případě čas navázat na desku, kterou pochválili i Elton John, Billy Joel a The Rolling Stones, kteří Toma pozvali jako předskokana na svůj koncert v londýnském Hyde Parku.

 

Tom Odell tedy udělal to, co mnozí umělci před ním. Zastavil rozjetý vlak, koupil si letenku do New Yorku, kde si v East Village pronajal malý byt s klavírem, a začal pracovat na nové desce. Ve městě, kde znal jen velmi málo lidí, a kde je tak snadné být cizincem.

 

 

 

Album “Wrong Crowd” vychází 10. června, 26.listopadu ho Tom Odell představí live v pražské Malé sportovní hale.

 

Hala se bude otevírat v 19.hodin a vstupenky budou k zakoupení zde

 

Více info:

www.tomodell.com

www.facebook.com/tomodellmusic

www.dsmacku.com

www.facebook.com/dsmackupromotion