Boney M rozezpívali malou sportovní halu v Praze!

Páteční večer nastal a my míříme na pražské výstaviště, kde dnes večer 3.3.2017 vystoupí legendární Boney M s frontmenkou Liz Mitchell. Výstaviště svítí už na dálku Matějskou poutí a my mezi atrakcemi kličkujeme až k malé sportovní hale. Již před halou je vidět spousta netrpělivých fanoušků, kteří dorazili nejen z Čech, ale i ze zahraničí, aby si tuto retro párty nenechali ujít. Akce je naplánovaná na 20.00, třetina hlediště je vyhrazena pro sedící diváky. Lehce po 20:00 přichází na pódium moderátor Jakub Kohák a večer muže začít.

 

Hostem na tomto večírku je česká kapela Eddie Stoilow. Mezi největší hity patří Baby, Frozen, Floating, Hey You, Sun Is Shining, Goodbye či Coming Home. Zazněli písničky i z nové desky Jupiter.

 

Kapela odehrála svůj program a už se na podiu chystají Boney M.

 

Německá hudební skupina byla založena roku 1975, jejími členy jsou: Marcia Barrett, Liz Mitchell, Maizie WilliamsBobby Farrell. V této sestavě skupina působila až do roku 1989, kdy došlo k razantním personálním změnám, kdy z původních členů zůstala pouze zpěvačka Liz Mitchell. V současné době tvoří skupinu ještě Carol Grey, Patrica Lorna FosterTony Ashcroft. Skupina byla na vrcholu své slávy v 70-tých a začátkem 80-tých let, v pozdějších letech již pouze těžila ze svých starších hitů a vydávala jen výběrová alba.

 

Koncert začal a Boney M nás nenechali jen tak poslouchat, ale po výzvě zpěvačky před písniičkou ,,Holliiday“ roztancovali i sedící část publika. Zazněli hity jako Baby Do You Wanna Bump, Sunny, Ma Baker, Belfast, Rivers of Babylon, Rasputin, „Mary’s Boy Child a další další hity této legendy. Celá sportovní hala si zpívala jeden hit za druhým. Ke konci koncertu si pozvala Liz na podium i děti, které byly přítomny mezi fanoušky a přicházely z hlediště včetně holčičky,  co zrovna oslavila na tomto koncertu své narozeniny. Tony se chytil choreografie a dětem předvedl taneční kreace a ony je po něm opakovaly.

 

Večer ve stylu retro párty se vydařil a dlouho si budu zpívat třeba ,,Rasputina“, který mi ještě teď zní v uších.