Strašický Vánočák!
25.12.2016
19.00

Strašice…..Bubudorf……Strachau, tak všelijak můžete slyšet o vesnici 12 km východně od Rokycan. Krom bývalých kasáren a pár roubenek zde mají další kuriozitu. Dobré hudební skupiny. Díky nim jsou vyhlášené letním festivalem Koupák vítá léto a vždycky se tam tak nějak scházeli příznivci punkové hudby. A zase znovu po roce se 25. 12 . 2016 v PDA klubu koná Vánočák. Přivítá vás zde hned 5 kapel přímo ze Strašic.

 

Mladá banda 3 kluků, kteří hrají oi punk, Angry truth. V nedávné době se jim podařilo nahrát 5 songů, kdy 4 z nich jsou vlastní tvorba. V minulosti jste o nich mohli slyšet jako o Atombordelu, kdy však neměli moc koncertních příležitostí.

 

Dalším interpretem bude kytarista skupiny Sex Deviants, Petr Šilhánek, jež se představí se svou sólovou dráhou písničkáře, jako Petr a písně z Brd. A jak název naznačuje, v jeho písničkách se objevují pověsti, povídačky a různé až pohádkové vyprávění z okolí Brd ( hlavně Strašic).

 

Energický pop punk, který v žilách rozpohybuje krev představí již dlouholetá mladá kapela Stars are so far. Mají za sebou druhou desku a kdyby se vám zdálo, že jste je už někdy slyšeli, ale pod jiným jménem, je tomu tak. V hudebním směru se dlouho hledali a vystupovali jako Los pedofilos. Od té doby však mají za sebou mnoho úspěšných koncertů a našli si mnoho fanoušků.

 

Za zvuku dechových nástrojů a rytmu ska, vystoupí mnohočlenná skupina, která rozhýbe a promaže vaše kostry a s chutí se zajisté pustíte do tance až na pódium dorazí černobílé komando Chuan pedro rodriges.

 

Říká se, že to nejlepší si máme vždy nechat nakonec, tak je to tedy tu. A o kom že je řeč? O těch, jež toto všechno domluvili a páchají tak dobro každý rok. Punkrocková pecka Sex Deviants, která nedávno oslavila 20 let na scéně. V minulosti vystupovali se skvělou zpěvačkou, která si ale odešla plnit své maminkovské povinnosti  a kluci si tak museli poradit sami a vedou to to na jedničku s hvězdičkou.

 

Opožděně přijďte Vánočáku nadělit hojnou účast a potvrdit tak, že ve Strašicích  to žije. Dorazte vytvořit nezapomenutelnou atmosféru, že až zazní Bubudorf, budou zhasínat lampy. Nezapomeň, 25. 12. se na tebe těší Vánočák. Začíná se už v 19 hodin!