Rockové Vánoce na Barče!
22.12.2016
18.00

 Tento rok plánované na 22. prosince, jsou již řadu let velkým vánočním mejdanem zpěváka Aleše Brichty. Letos budou mít na programu opravdovou klasiku v pořadí: Aleš Brichta Project, Debustrol a Komunál. „Barča“ se tak vrací ke kořenům, kdy koncem 80. let byl „Kulturní dům Barikádníků na Praze 10“ opravdovou baštou rocku a heavy metalu v tehdejším Československu. Start celé akce je plánován již od 18.00!

 

Výběr kapel pro letošní večírek není náhodný.

Debustrol v čele s Kolinssem se neodmyslitelně zapsal do metalových dějin, patří mezi první průkopníky, kteří začali klestit trnitou cestu na pódia, sváděli souboje s byrokracií a lidmi pro které je metal něco jako mor. Na české scéně se už pohybuje 30 let a představí i skladby z brusu nového alba!

„Pro milovníky kapely Debustrol je to poslední vyjmečná příležitost vidět kapelu před rozpadnutím původní sestavy, kdy kytarista a zakládající člen ,,Trifid“oznámil odchod z kapely. Takže poslední příležitost, kterou by si kmnenový fanoušek neměl nechat ujít!!“ ( zdroj informací redmag.cz)

Komunál, dříve Komunální odpad, je rocková kapela založená v roce 1989, která poutá stále větší pozornost rockových fanoušků, kteří se nyní mohou přijít na vlastní oči přesvědčit, kam se tato oblíbená kapela dokázala posunout od svého posledního vystoupení na rockových vánocích před mnoha lety!

Aleš Brichta pak tento již legendární vánoční mejdan tradičně uzavře. Zazní nejvýraznější hity z posledních alb, ale určitě nebudou chybět ani slavné skladby, které duněly Barčou už téměř před třiceti lety…takže na této rockové události rozhodně nesmíte chybět!