Skyline představují singl Ocean!
16.12.2015
20.00

Skyline, jedna z nejrozjetějších českých elektronických kapel, vypustila do světa svůj nový videoklip k singlu název „Ocean“! Nový singl předchází desce, která by měla vyjít během příštího roku.

 

Další informace o novém albu kapela zatím neprozradila, přitom původní plán byl vydat album již letos. „Zjistili jsme však, že jsme na sebe čím dál přísnější, takže nám dokončení alba trvá déle než dřív. Novinka vyjde po třech letech od předchozí Fairytapes, což bude vůbec nejdelší rozestup v naší diskografii,” říkají Skyline.

 

Nový singl Ocean i s jeho videoklipem.


Skyline pro své fanoušky do konce tohoto roku chystají ještě tradiční vánoční koncert, který se uskuteční příští středu 16. prosince v pražškém klubu Roxy, plánovaný začátek je na 19:00h. Nenechte si ujít jediný letošní klubový koncert v Praze a také zároveň poslední před vydáním již avizované nové desky! Na koncertě v Roxy kromě starších hitů zazní i ukázky z plánované desky. Skyline slibují pořádnou show jako je u nich zvykem, o afterparty se postará Hiffi and Jacob spolu s dalšími hosty jako jsou WLW8 a QOTA DJ’s.