Prožijte noc jako na Ibize na Trnkobraní!

Lehký závan Středozemního moře a fantastickou náladu pořádné párty přinese letošní elektronická scéna na festivalu Trnkobraní. Semtex stage bude hostit jak naše domácí Djs, tak i další z řady zahraničních hvězd taneční scény.

Páteční noc bude bezesporu zážitek díky vystoupení rezidenta slavného Amnesia klubu. Bude jím charismatický Španěl, Dj a producent Les Schmitz, který má na kontě více než stovku tracků.
Jeho jméno je spojováno s eventy La Troya a People from Ibiza, které sklízí úspěchy po celém světě. Kde jinde lépe strávit konec léta než na Ibize?! Ano, sice jen obrazně, ale určitě to bude příjemná ochutnávka tak slavného místa!
Pro dokonalé dokreslení tanečního večera nesmí chybět i další jména. Kde jinde hledat, než ve vlastních vodách.
V pátek 19. srpna od desáté hodiny startuje v regionu jistě známá dvojice Djs Ondra Albrecht vs. Ed Vance. Předskokanem – i když více spíš skvělým Djem, který přesně ví, jak navnadit publikum – bude Moravák Tommy Rogers.
Protančenou noc uzavře dvojka, která rozhodně bude vědět, jak doladit rozjetou náladu – Djs Milhaus a Tuta.

Rozhodně nevynechejte letošní Semtex stage na Trnkobraní, protože to bude stát opět za to! Očekávejte kvalitní ozvučen í a skvělou světelnou show, na čemž si pořadatelé taneční scény velmi zakládají.
Přesně tyto prvky a výběr interpretů dělá ze Semtex stage něco, co nevynechá spousta fanoušků elektronické hudby.

Ochutnejte Ibizu v pátek 19.8.2011 na festivalu Trnkobraní…
• 22.00 – 23.00 Ondra Albrecht vs. Ed Vance
• 23.00 – 00.30 Tommy Rogers
• 00.30 – 02.00 Les Schmitz
• 02.00 – 03.00 Milhaus and Tuta