750 let Vizovic oslavíme na Trnkobraní – a ve velkém!
19.8.2011
20.00
20.8.2011
15.00
21.8.2011
15.00

Je to opravdu tak, i když se může zdát, že jsme si vše vymysleli. Když se v roce 1261 poprvé v historických zápisech objevilo jméno Vizovice, nikdo netušil, že na den přesně po 750 letech (nebo, řekněme, přímo po třičtvrtětisíciletí) bude probíhat vizovické Trnkobraní!!! Ale je to svatá pravda: první písemná zmínka o Vizovicích je datována přesně 20. srpna 1261!!!!!!!!!

Sami uznáte, že takové výročí přímo vybízí k velké oslavě. A kde se nejlépe slaví? No přece na Trnkobraní! A pořádně. Proto letošní ročník jsme plně zasvětili oslavám narozenin města Vizovice. A proto nás letos čeká opravdu neskutečný trnkáčský supermejdan.

Od pátku 19. do neděle 21. srpna budeme v areálu likérky Rudolf Jelínek vzdávat holt super muzice, báječné zábavě, švestkám – prostě Vizovicím!

K oslavám zodpovědně přistupují i Jelínkovi lidé: v neděli otevřou brány svého areálu té nejširší veřejnosti – a to zcela zdarma! Po dvou naprosto našlapaných hudebních dnech budeme mít možnost zažít u Jelínka tu pravou vizovickou lidovou zábavu: muziku, jídlo, pití, lidová řemesla, atrakce, tanec – huh, to bude tanec!

Zvládneme to, ustojíme to? Jasně, jsme přece fanoušci Trnkobraní – toho nejzábavnějšího fesťáku na světě.

Co všechno vás na „trnkoslavách“ čeká, o tom vás budeme průběžně informovat.

Odkazy:

www.trnkobrani.cz
www.facebook.com/trnkobrani