Předskokani britské kapely Modestep jsou již známi!
27.2.2013
20.00
Plánovaný premiérový koncert britské dubstepové kapely Modestep v Praze zná už své předskokany: kromě dvou lokálních DJs to bude další britská dubstepová jednička, Document One. Akce se koná 27. února v pražském klubu Roxy. Vstupenky jsou v prodeji v síti Ticketpro.

 

Podle pořadatelů na místě vystoupí kromě hlavních hvězd Modestep také kvalitní mix DJs a také britské dubstepové duo Document One. Modestep vydají svoji dlouho očekávanou desku Evolution Theory 11. února – na živo ji fanoušci mohou slyšet právě v Roxy. „Modestep i Document One patří mezi nejžádanější dubstepové kapely současnosti. Je nám velkou ctí podílet se na přípravě jejich show – očekáváme dechberoucí párty!“ vyjádřil se zástupce Fource Entertainment, jedné z pořádajících agentur.

Modestep @Roxy

Line-up:
MODESTEP
DOCUMENT ONE
Suki
S-Bish

 

MODESTEP jsou na dubstep poměrně netypicky celá živá kapela složená hned ze čtyř hudebníků. MODESTEP vznikli v Londýně v roce 2010, kdy se dali dohromady bráchové Josh a Tony Friendovi (DJs) společně s kytaristou Nickem Tsangem a dalším DJem Matthewem Curtisem a vrhli se na tvorbu originálního mixu dubstepu s rockovými a elektronickými prvky.

 

Vstupenky v síti Ticketpro. Nenechte si ujít zcela první koncert MODESTEP v České republice! 27. února 2013 v klubu Roxy.