Pokáč, O5aRadeček a UDG bojovali o přízeň fanoušků v Čelákovicích!

Páteční večer ( 3.11.) patřil v KD Čelákovice velkému hudebnímu souboji. Na jevišti se totiž představily tři kapely, které “bojovali“ o diváckou přízeň. V rámci RivaLove tour zde vystoupil Pokáč, kapela o5aRadeček a kapela UDG. Během čtyř a půl hodinové show předvedli interpreti to nejlepší ze svého repertoáru a podařilo se jim roztančit zaplněný sál.

 

Úderem osmé hodiny se na scéně objevil folkový písničkář Pokáč a poloprázdný sál se během prvních tónů začal pomalu naplňovat. Akustické vystoupení skvěle nastartovalo páteční večer v KD. Pokáč, vlastním jménem Jan Pokorný, nemohl vynechat novější písně jako Vymlácený entry nebo Co z tebe bude, které můžete najít na jeho novém albu Vlasy. Nechyběly ani známější písničky jako Porno nebo Pohádka ze stejného alba. Právě díky písničce pohádka se Pokáč dostal do povědomí, když k ní jeden YouTuber udělal video ze hry Minecraft.

Po krátké přestávce a přestavbě scény přišla kapela O5aRadeček. Rodáci ze Šumperka bodovali před 11 lety s písničkou Praha, která je vynesla na vrchol hudební scény. A ani na RivaLove tour jí nemohli vynechat. Stejně jako na každé zastávce, i v Čelákovicích hledala kapela dobrovolnici, která se nebude stydět zazpívat společně se zpěvákem Tomášem Polákem píseň Zůstaň, kterou v originále zpívají s Klárou Vytiskovou. Co přítomné diváky posadilo na zadek byl cover písně A Sky Full Of Stars od Coldplay, kterou živě zazpíval houslista a kytarista Radek Sekyra. Polovině sálu spadla brada a všichni do jednoho byli pohlceni dokonalostí večera. Z novějších hitů zahrála kapela Máš mě na svědomí, Vloupám se a koncert završili písní 4 %.

V KD Čelákovice bylo pořádné horko, to ale neodradilo přítomné, aby se nahrnuli ještě blíž k podiu. Do souboje o přízeň fanoušků se zapojila ještě kapela UDG. S obrovským množstvím energie a elánu přišla na jeviště kapela, která příští rok oslaví své “dvacetiny“ a na které vyrostla jedna celá generace. Kapela představila během hodinu a půl dlouhé show notoricky známé písně. Nechyběl Hvězdář, Kurtizána nebo Motýl. Během vystoupení se kapela nebála zahrát mezi fanoušky, kdy doprostřed sálu přivezli bicí a na nich přímo mezi fanoušky zahrál několik písní bubeník Tomáš “Jugi“ Staněk. K němu se brzy přidal kytarista kapely Tomáš “Volt“ Vohradský.

Pokud se budete chtít zúčastnit některého z koncertů UDG, nechte raději své telefony doma, kapela totiž vyžaduje maximální pozornost a pokud budete trávit na svém telefonu víc času, než by se klukům z kapely líbilo, bez milosti na vás vylijí vodu z petky. Poslední album Emotikon vydala kapela v roce 2016 a z něj zazněla například Intergalaktická, Atomy, Šeptáš nebo Prach a dým. Koncert byl od začátku až do konce nabitý energií. Jak na vystupujících tak i na návštěvnících bylo vidět, že si koncert perfektně užili.