Liberecký trojlístek nenechal fanoušky v Čelákovicích chvíli v klidu!

Páteční večer patřil v Čelákovicívch jedněm z nejvýraznějších zpěváků popové hudby a rappu u nás. Na jevišti se představilo liberecké trio ve složení ATMOmusic, Jakub Děkan a Sebastian. Ještě dlouho před začátkem akce se před čelákovickým kulturním domem shromažďovali fanoušci, kteří chtěli urvat nejlepší místa v sále.

 

Krátce po sedmé hodině před natěšené diváky nastoupil Jakub Děkan, který se vryl do paměti nad všem generacím písní Děda. Nezapomněl ani na jeho nejnovější píseň Co bejvávalo, už není, ve které hostuje Pokáč. Všechny Děkanovo hity naleznete na desce, jejíž křest proběhne 22.2. v pražském Lucerna Music Baru.

Sál se z části vyprázdnil během pauzy, tu potřeboval další z vystupujících, zpěvák Sebastin a to především k přestavě podia. Mladý talentovaný zpěvák skočil na Děkanem nastavenou laťku a držel jí v průběhu celého koncertu. Hity Toulavá, Hvězdy nebo Záchranný bod, nemohli na jeho play listu chybět. Sebastian Navrátil před necelým rokem vydal album s názvem hvězdy a většinu jeho hitů slýcháme pravidelně z rádií. 

Atmosféra v sále vygradovala, když na scénu přišla skupina ATMOmusic, která fanoušky uvedla do úplného tranzu. Přítomní na pobídnutí skákali, tleskali a hlavně zpívali. Poctivě, celý večer. Stejně jako předchozí interpreti, ani Atmo nabídlo přítomným to nejlepší ze své tvorby. Vlny, Město, Valerie nebo Fáma jsou ty songy, kvůli kterým vydrželi návštěvníci skandovat celý večer pod pódiem.

 

Liberecké trio je známě tím, že si často hostuje v písničkách, proto by byla obrovská škoda nevyužít toho, že se všichni tři interpreti sešli na jedné scéně. Nechyběla tak píseň Polety (ATMOusic + Sebastian), Ráno (ATMOmusic+ Jakub Děkan) nebo Anděllé (ATMOmusic + Jakub Děkan)