Plzeňskému pivovaru přijdou popřát k výročí Chinaski, TataBojs, Miro Žbirka i Čechomor

Kdo přijde 1.října 2016 do plzeňského pivovaru, rozhodně nebude litovat. Bude se zde konat tradiční akce –  Pilsnerfest. A opravdu je na co se těšit. Organizátoři celé akce připravili program, ve kterém si „to svoje“ najde snad úplně každý. Pivovar slaví výročí 174 let od svého založení a pro tuto příležitost je připravený speciální sud se 174-mi litry piva. Narážet ho bude pan Václav Berka, který je třetím z generace sládků tohoto jména. Slavnostní akt proběhne na hlavním podiu přesně v 18:42 hodin. Tímto časem začne oficiálně pivovarská oslava, ale hudební program si budete moci vychutnat o hodně dřív.

 

Už v 11:30 vystoupí kapela Čechomor a na dalších místech v areálu se budou střídat během celého odpoledne umělci jako třeba Blue Effect, Bára Poláková, Bára Zemanová a Band a další. V 19:00 hodin vystoupí Miroslav Žbirka, o hodinu později na hlavním podiu Chinaski a po nich přijde na řadu TataBojs.

Kromě hudebních produkcí čeká na návštěvníky spoustu další zábavy a doprovodných akcí .Všichni se mohou jít podívat na exkurzi do pivovaru, zahrát si na bednáře a nebo se správně naučit čepovat pivo.

Velkou zajímavostí je, že na akci bude z Prahy z Hlavního nádraží vypraven speciální Pilsner vlak, který bude vyjíždět přesně v 10:25 a následně pojede zpět ve 23:30. Kapacita vlaku je omezená, proto přijďte včas.

Přesný program hudebních vystoupení, možnosti parkování a další info o festivalu najdete přímo na stránce www.pilsnerfest.cz