Víkend plný metalu a rocku v Berouně

Rockový klub Prdel v Berouně dává přednost menším a méně známým kapelám nejen z berounska. Pátek, 23.9 bude patřit hlavně rocku. Fanoušci metalu si na své přijdou v sobotu 24.9.

 

Rockový klub Prdel v Berouně, uvádí na tento víkend hned dvojkoncert:

 

Pátek bude probíhat v rockové duchu, vystoupí rockové trio tří kluků z Mezouně FENOMEN, které se už můžou pochlubit vydáním svého prvního CD. Po nich rozjede svůj program rockový matadoři z Hostivic – AMPÉR i se svým slavným hitem Gabriela, který skoro vždy musí opakovat na přání přítomných fanynek.

24-9-2016-plakat
Sobotní koncert Explosions of METAL startuje také od 19:00 hodin. Tvorba 3 kapel, které vystoupí bude už daleko „tvrdší“ jak název koncertu napovídá. Začne příbramská metalová kapela AnnAnna´s, která v Berouně zahraje poprvé. Po ní budou pražští IMSETTI, kteří se v Prdeli představili už na charitativní akci PRDEL ROCK PRO KLUBÍČKO, která se konná pravidelně každý rok v lednu a výtěžek jde Klubíčku na Vráži, které se stará nejen o postižené děti. Závěr večera obstará už poměrně známé thrashmetalové uskupení BLACKSHARD.

Rockový klub Prdel v Berouně preferuje především kapely s vlastní autorskou tvorbou a nejen z našeho regionu. Dává prostor i začínajícím kapelám punkového,rockového a metalového zaměření,kterým usnadňuje koncertní rozjezd.