Pilsnerfest 2017 už má svůj program!
7.10.2017

Letošní Pilsnerfest, konaný 7.října 2016, nabídne jak hvězdy českého showbusinessu, tak i lokální plzeňské kapely. A oslava 175.výročí od natočení první várky piva Pilsner Urquell bude opravdu velkolepá.

 

Změnou oproti loňskému ročníku je rozšíření oslav i na Náměstí Republiky, do přilehlých ulic a Štruncových sadů. Co ale zůstává, je speciální prohlídka pivovaru s ochutnávkou nefiltrovaného ležáku z dubových sudů, škola čepování piva, ukázky bednářské práce a samozřejmě velká porce muziky.

 

Na dvou hlavních stagích se vystřídají kapely různého věku i různých žánrů. V pivovaru vystoupí Lenny, WAW a Viktor Dyk, Progres 2, Electric Lady, Monkey Business, Walk Choc Ice a Sto zvířat.

Náměstí Republiky postupně ovládnou Mňága a Žďorp, Perutě, Ill Fish, Alice s Danem Bártou a Jelen.

 

Dobrá zpráva od pořadatelů se týká parkování. V loňském roce se souběžně s Pilsnerfestem hrál fotbalový zápas, proto byla velmi omezena kapacita parkovacích míst. Letošní ročník probíhá bez zásahu sportu, takže se nebojte přijet autem nebo využijte speciálního vlaku, který odjíždí z Prahy v 10:30, zpět se vrací ve 23:30 a pro návštěvníky festu je zcela zdarma!

 

Kompletní line-up festivalu najdete přímo zde.