BADYSFEST 2017 zveřejnil program!
17.6.2017

BADYSFEST je regionální rockový Open air festival, který se pravidelně koná každý rok začátkem června v Nučicích nedaleko Prahy v areálu SK Nučice. Festival je jednodenní, přesto se pořadatelé snaží aby byly kapely kvalitní a žánrově různorodé, každý návštěvník si tak přijde na své.

 

Vstupenky na BADYSFEST se dají koupit v den festivalu na místě za 300,-Kč, nebo v předprodeji za 240,-Kč v síti TICKETSTREAM a také v okolí festivalu v těchto třech kamenných obchodech LIBICH ELEKTRO Rudná, NET CAFFÉ 234 Krahulov či č.s. PLYN BOUDA.

 

Na předchozích ročnících BADYSFESTu hrály takové špičky naší české hudební scény jako třeba: KRUCIPÜSK, VISACÍ ZÁMEK, PUMPA, PLEXIS, Dymytry, Špejbls Helprs, Abraxas, Blue Effect, Trautenberk, E!E, PIPES AND PINTS, HENTAI CORPORATION, DE BILL HEADS, nebo KRAUSBERRY.

 

Na letošním, v pořadí již 5.ročníku který se koná 17.6.2017 budou k vidění a hlavně slyšení, kromě pořádajících Badys, tyto skupiny: HUDBA PRAHA BAND, Špejbls Helprs, PUMPA, MERLIN s Danem Horynou, BRUTUS, BLACK HIL a VAL-MUQUABALA.

Festival pořádá Badys z.s., což je parta nadšenců z kapely Badys, kteří chtějí dokázat, že bigbít v Čechách ještě nejenom žije, ale také pomáhá potřebným. A proto také letos, stejně jako v minulosti, poputuje výtěžek z této akce na dobročinné účely. Předloni přispěli nadaci Člověk v tísni a loni klinice dětské onkologie FN v Motole. Smyslem akce není finanční zisk, ale vytvoření hudební tradice ke spokojenosti návštěvníků všech věkových kategorií.

 

Podle převážně pozitivních ohlasů a každoročně se zvyšující návštěvnosti festivalu BADYSFEST, jsme přesvědčeni, že jdeme správnou cestou a že si na náš festival najde cestu stále více lidí a v budoucnu se stane jedním z prestižních festivalů v České republice, kam se lidé budou vždy rádi vracet, nejen za kvalitní muzikou, ale pro pohodou festivalu, kterou návštěvníkům vytváříme díky velké podpoře našich partnerů festivalu v míře vrchovaté, díky naším partnerům v oblasti gastronomické, obchodní, IT, mediální a kulturní, v čele s hlavním partnerem značkou SHERON.

 

Dostupnost na festival, i díky tomu, že je nedaleko Prahy, je velmi dobrá. Je to 10 minut autem od metra Zličín. Případně MHD autobusy, nebo i vlakem z celého okolí a všech koutů republiky.

 

Veškeré potřebné informace se návštěvníci festivalu dozvědí nejen prostřednictvím webových stránek festivalu BADYSFEST www.badysfest.cz , BANDZONE http://bandzone.cz/fan/davidsindelar FACEBOOK www.facebook.com/pages/BADYSFEST, ale i na plakátech, letácích, kalendářích, samolepkách a dalších propagačních materiálech festivalu BADYSFEST. Dále v rádiích (Rádio BEAT je náš hlavní mediální partner, v čele s moderátorem rádia Standou Rubášem, který každoročně celým festivalem provází), internetových portálech, novinách a TV stanicích.