FOTO: Oslava jak se patří, NOID 15let na scéně

Minulý rok divadlo, tento rok plné Fórum Karlín, takovouto oslavu by si určitě přál každý… Už to je 15 let, co na scéně můžeme potkávat výborného skladatele, herce a muzikanta Vaška Noida Bártu.

 

NOID se rozhodl oslavovat velkolepě a opět nechyběli hosté, kteří ho v jeho kariéře provázeli. Po první písničce to vypadalo, že NOID bude už jen sedět na kraji podia a bavit se s fanoušky, co je zajímá. Ale naštěstí to tak nebylo a pokračoval s kapelou BEKBEK CLAN písničkou Euridiké.

Jeden z prvních hostů byla Veronika Veselá, se kterou se dle jeho slov potkali v divadle v muzikálu Carmen.

Dalším hostem byla skupina ve složení sympatických slečen. Dvě z nich měly housle a třetí violoncello. Tato skupina si říká INFLAGRANTY a důvod Noidova pozvání byl prostý. Těmto třem slečnám složil a napsal písničku. Jejich vystoupení, na smyčcové nástroje vzbudilo ohlas a mělo grády.

 

Kdo by řekl, že NOID Bárta, kdysi zpíval s metalovou skupinou. Ano, ale je tomu tak a i tu si pozval. Byli to DYMYTRY, kteří i sami mají své turné a pár dní po Noidovi hráli v O2 Universum.

Po Metalovém nářezu na podium přišla Noidova „sestra“. Člověk, který je mu opravdu blízký a dokonce spolu zpívali v EuroVision ve Vídni, píseň „Hope Never Dies“. Muzikantka, pohodářka a rockerka Marta Jandová. Zmíněnou píseň, ze soutěže, spolu také zazpívali. I s Martou si to na podiu Noid užil a dokonce létaly i Marty boty. Jak jinak je to rockerka a bylo potřeba si pořádně zaskákat a co si budeme povídat, na podpatcích to tak nejde.

Po obrovské vlně návštěv a hostů už zas samotný NOID. Další jeho písničkou chtěl pozdravit pro něj velmi výjimečnou osůbku. Tuto písničku složil spolu s jeho tátou a byla pro jeho dceru Terezku. Stejnojmennou píseň jí věnoval, protože nemohla kvůli nemoci se koncertu účastnit. Neopomněl, ale také zmínit narození druhé dcery, a je docela možné, že se dočkáme i písně pro ni.

 

Tento večer byl pro Noida významným nejen tím, že slavil 15 let na scéně, ale také pokřtil kalendář na rok 2020 a nové CD, které má s kapelou BEKBEK CLAN.

 

Večer byl plný překvapení, příjemných hostů a nezapomenutelných zážitku, tak jak to NOID umí. I když v sále polovina lidí seděla, opět jako minulý rok všechny zvedl ze židlí. Budeme se těšit na další takto parádně vydařený večer s ním.