Václav Noid Bárta zvedl svým vánočním krokem lidi ze sedaček

Jedinej krok vánoční – tak nazval Václav Noid Bárta svůj dvojkoncert v Hudebním divadle Karlín.

 

Už od prvních tónů bylo jasné, že tento sympatický zpěvák a herec v jedné osobě nenechá fanoušky jen tak sedět. S naplněnými řadami diváků to šilo už od začátku, ty první začaly vstávat velmi brzy, když Noid přišel až k nim a zpíval v bezprostřední blízkosti. Ale ani ty vzdálenější neochudil o svou přítomnost, za neustálého zpěvu se vydával i k posluchačům vzadu, kde se s nimi stihl i fotit.

 

Prvním hostem večera byl Ondřej Brzobohatý, který si s Václavem střihl duet a pak ještě sólovou píseň, aby se Noid stihl převléct. V jednoduchém outfitu, který k němu přesně sedí, zpíval nejen se svou kapelou, ale i s dětským sborem, který ho celý večer provázel. Celé divadlo doslova vřískalo nadšením a dávalo najevo své velké sympatie.

 

Dalším milým hostem, který přišel na podium, byla zpěvačka s velkým hlasem Ilona Csáková. Vašek si celý večer uváděl sám, se vtipem sobě vlastním a velice sympatickým způsobem, tak, jak ho všichni známe.

 

Koncert se nachýlil ke konci a protože chtěl Noid udělat vánoční krok, došlo samozřejmě i na tyto tématické písně, které  naladily všechny přítomné na tu pravou atmosféru.

 

Vašek dostal dárky, květiny a publikum si vykřičelo hned dva přídavky. Byl to velice milý a příjemný večer, dnes – v úterý – nás čeká Jedinej krok vánoční podruhé.