One Republic za necelý měsíc v Praze! Kdo se těší, a kdo už má lístky?
16.2.2014
7.00

Dlouhé čekání se pomalu, ale jistě krátí! One Republic se vrací do České republiky 16.2.2014 a představí v Incheba Aréně svoji aktuální desku i největší hity.

 

Každý si určitě pamatuje píseň Apologize, díky kterému se strhla lavina oblíbenosti. Byl to začátek, na který bude zpěvák Ryan Tedder a kytarista Zach Filkins navždy vzpomínat. Potenciálu Ryana si všiml nejoslavovanější producent současnosti Timbaland, jež mu umožnil spolupráci, nahlédnutí pod pokličku s produkcí skladeb a díky remixu zmiňované písničky Apologize sláva stoupala nevídanou rychlostí.

 

Duo Rayna a Zacha se rozrostlo o Drewa Browna (kytara), Brenta Kutzleho (basová kytara,violoncello) a Eddieho Fishera (bicí). V této kompletní sestavě mají na kontě 2 alba „Dreaming Out Loud“ a „Waking Up“  jejichž hity lámou žebříčky hitparád po celém světě.

 

Třetí album NATIVE, které přijedou prezentovat, obnáší 12 písní, přičemž všechny pochází z pera frontmana kapely, charismatického zpěváka Ryana Teddera. Ten se nyní řadí mezí špičku hudebních skladatelů současnosti.

 

 

Říká se, že One Republic si deskou „Native“ upevňují pozici mezi těmi nejlepšími pop-rockovými kapelami. Třetí album je jednoznačně plnohodnotným nástupcem takových hitů jako „Apologize“, „Stop And Stare“, „Secrets“ nebo „Marchin’ On“.

 

Vstupenky na tento jedinečný koncert jsou již VYPRODÁNY!

 

Odkaz:

http://www.livenation.cz/