Evelynne jako support Siluety Tour kapely Mandrage!

Plzeňští Mandrage vyráží představit své nové album Siluety po českých klubech, ale zavítají i na Slovensko. Jako support přizvali mladou elektro-rockovou partičku Evelynne, která s Mandrage navštíví celkem osm zastávek jejich SILUETY TOUR 2014.

 

Nejen Mandrage se mohou pochlubit svým novým počinem, také na konto Evelynne na konci roku doputovala jejich druhá řadovka s názvem IDENTITY, s níž zahodili svůj pomyslný „face anonymity“ spojovaný s debutovou deskou. O profesionální zvuk i drive alba Identity se postaral vyhledávaný producent Boris Carloff. Své publikum s deskou již seznámili v rámci prosincového Indentity tour, na němž rozdali kytary dětským domovům. Pražský křest proběhl ve Futuru. Evelynne nyní chtějí CD šířit i dalším fanouškům a nasbírat nové.

 

Live show Evelynne vás nabije slušnou dávkou energie a rozproudí krev v žilách a právě to je jeden z důvodů, proč se Mandrage zalíbili. „Parta Evelynne nás oslovila hlavně svým specifickým soundem a energií při koncertech. Chtěli bychom prostřednictvím našich koncertů nabízet nové favority a dávat tak fanouškům možnost rozšířit si spektrum svého hudebního vkusu. Myslím, že při minulém turné s kapelou A Banquet, se to povedlo,“ zdůvodňuje volbu sestavy Mandrage bubeník Matyáš Vorda.

 

Mandrage slibují, že Siluety Tour nebude jen tak ledajaké! V rámci jarní šňůry chystají své dosavadní vystoupení a svou koncertní image ještě více okořenit. Podle všeho by turné mělo být jednou z nejzádadnějších kulturních akcí toho jara. Pro návštěvníky koncertů bude připravena propracovaná show s technicky náročnými vizuálními prvky.

 

Na vizualizacích k jednotlivým písním pracujeme už několik měsíců. Chceme, aby si lidé z koncertů odnášeli pořádný zážitek a aby celé turné působilo co nejvíc koncepčně,“ prozrazuje Matyáš.

 

Společné koncertní turné odstartují Mandrage a Evelynne v Plzni 1. března 2014 v KD Peklo!

 

 

SILUETY TOUR 2014 – SUPPORT EVELYNNE:

01.03. – PLZEŇ, KD Peklo

06.03. – BRATISLAVA, Babylon

13.03. – ČESKÉ BUDĚJOVICE, ArtIgy

14.03. – PARDUBICE, KD Hronovická

21.03. – BENEŠOV, KD Karlov

04.04. – PRAHA, SaSaZu

12.04. – KADAŇ – KZ Orfeum

19.04. – JINDŘICHŮV HRADEC, KC Jitka

 

Další zastávky tour:

04.03. – OLOMOUC, S-cube

05.03. – BRNO, Fléda

27.03. – OSTRAVA, Garage

28.03. – ZLÍN, Masters Of Rock Café

29.03. – KRNOV, Kofola MC

05.04. – JABLONEC n. NISOU, Eurocentrum

18.04. – ŠUMPERK, KD

 

Předprodej vstupenek byl zahájen v prodejní síti Ticketstream.

 

Více informací a další novinky „čekujte“ na:

https://www.facebook.com/evelynneprague

https://www.facebook.com/mandragecz?fref=ts

http://www.mandrage.cz/