Noc na Karlštejně bude mít svou derniéru
18.8.2018
19.00

Noc na Karlštejně není jen známý muzikál s hudbou Karla Svobody, ale především představení, které se koná přímo v srdci hradu. A protože všechno krásné jednou končí, na polovinu srpna se chystá derniéra.

 

Po třech letech úspěšného hraní přímo na nádvoří hradu Karlštejna, se chystá poslední představení. Naplánované je na 18.srpna a lístky do předprodeje půjdou 17.dubna.

Na muzikál, který má vstupenky vždy beznadějně vyprodané, by rozhodně měli zavítat nejen milovníci hudby Karla Svobody a příznivci stejnojmenného filmu s Vlastimilem Brodským v hlavní roli, ale také majitelé romantických duší, pro které je berounská krajina či podvečerní divadlo na hradě něčím výjimečným.

 

Představení, které se odehrává nejen tematicky, ale se vším všudy přímo mezi zdmi bájného hradu, je korunováno skvělými hereckými i pěveckými výkony. Za všechny mluví jména jako Daniel Bambas (Karel IV.), Hana Holišová v alternaci s Marií Křížovou (královna Eliška), zpěvák, který je na Karlštejně jako doma Pavel Vítek (Petr- král cyperský), Roman Tomeš (vévoda bavorský Štěpán), Jan Kříž, Ivana Korolová, Regina Rázlová a mnoho dalších.

 

 

Na téměř celé letošní léto už je vyprodáno, šanci máte ještě právě na již zmiňovanou derniéru a na pátek 17.srpna.

Více informací, fotografií a novinek o představení z produkce Janise Sidovského můžete získal na FB stránkách a na webu.