Nastartuj se na fesťáky ve STOUNU s The Cornflakes!
27.5.2011
20.00
20.00
20.00
20.00

Připravte se na letní festivaly! STOUN hostí nejtalentovanější české kapely!

Frýdecko-místecká kapela THE CORNFLAKES v minulém roce objela více než desítku respektovaných českých hudebních festivalů, obdiv českého publika si získala především po koncertech na Rock for People nebo Sázavafestu. Během svého festivalového turné narazila na celou řadu talentovaných českých kapel. Některé z nich se rozhodla pozvat na pátek 27. května do frýdecko-místeckého hudebního klubu STOUN.

Zřejmě největším tahákem koncertu čtyř kapel nazvaného TEA4 the CORNFLAKES budou pražští GOODFELLAS, kteří na začátku roku natočili v Kalifornii českými médii excelentně hodnocené album ROBBERY BLUES. Koncert kapely, která dle vlastních slov „dokáže rozbít okna zvukem akustické kytary“ se koná v rámci jejich středoevropského turné Robbery Tour. Desku, která absolutně postrádá „český zvuk“, produkoval ve svém studiu v Sacramentu uznávaný americký producent Chriss DiBeneditto.

Neméně zajímavou show přivezou východočeští MOTHER´S ANGELS, kteří debutovali na podzim s albem MŮJ DŮM. O jejich kvalitách svědčí fakt, že v minulém roce doprovázeli na turné kapelu DIVOKEJ BILL, letos na jaře UDG a přesně dva týdny po koncertě ve Stounu budou na festivalu JamRock předskakovat britským legendám REEF. Posluchači se mohou těšit na česky zpívané skladby, kterým aktuálně vévodí singl pojmenovaný stejně jako album – Můj dům.

Koncert čtyř kapel zahájí již v 20 hodin novojičínští ONCE´S, domáci THE CORNFLAKES zahájí svůj set v 22:15. Vstupenky na koncert budou k dispozici na místě za 50 korun.

Více informací www.stoun.cz