Kapela CHUŤ: jedinečný electro-crossover na klubové scéně!
27.5.2011
20.00

Plzeňská kapela CHUŤ!! nové ingredience je řadí mezi jedinečnou electro – crossover formaci na naší klubové scéně!

Kromě nových promo fotek, kde kluci stihli vyšplhat na vše, co jim v domácím prostředí Plzně stálo v cestě, se v květnu na pouhý jeden víkend zavřeli do Ostravského studia Mroš a nahráli demo EP 2011.

Dva singly z dema EP 2011 s názvem “ Big Player “ a “ Pět tisíc slov “ jsou vzorkem a ochutnávkou toho, co od kapely můžeme čekat během roku. Jejich individuální tvorba vytváří na české scéně unikátní podpis, bez známky kopie, mainstreemu, nebo klišé.


„Osobně mě nadchla písnička z roku 2008 „ Voda v uchu “, což mě přesvědčilo, že tahle kapela má smysl…nicméně na nové singly se těším, protože kluci dřou a jdou pořád kupředu .“ řekla Martina Jablanovská z projektu Helpband, jehož je kapela součástí.

Jako jedni z prvních je můžete slyšet na křtu 27.5. v Chapeau Rouge v Praze od 20:00

Domácí křest kapela plánuje na léto!

více na www.chutmusic.cz

Helpband :

(V Praze 15. září 2010) Současná situace v tuzemské hudební branži dala šanci vzniknout projektu HelpBand. Úzký tým nové agentury by měl českým hudebníkům pomáhat s produkcí koncertů, vydáváním CD, natáčením klipů, dopravou, PR, managmentem, bookingem a získáváním reklamních ploch a prostor. Projekt HelpBand chce talentovaným a pracovitým muzikantům zajistit i patřičnou medializaci. V této době už probíhají jednání s konkrétními médii, jako jsou hudební radia, televize, časopisy, deníky a internetové portály. Kapely, které se rozhodnou zapojit do projektu, získají profesionální zázemí k svému dalšímu růstu a vývoji.