Na slovo s Fishing Strip aneb speciál k Žižkovské Noci!

zdroj: archiv kapely

 

Už 1.3. se na Žižkově odehraje 3. ročník multižánrového festivalu Žižkovská Noc! Jedná se o nejrozsáhlejší pražský zimní festival, v 18 klubech zahraje přes sto kapel a Djs. Pojďme si přiblížit a vyzpovídat slovenskou kapelu Fishing Strip, která vystoupí v klubu XT3 od 22:00!

 

Fishing Strip – kapela vznikla v únoru 2008, proto se toto jaro vydává na Československé tour, kde oslaví 5 let existence. Oficiální oslava proběhla 8.2. v domáckém Olympia Clubu v Topolčanech. Kapela Fishing Strip několikrát předskakovala legendárním INÉ KAFE nebo si zahrála s kapelami jako SMOLA A HRUŠKY, RYBIČKY 48, KOBLÍŽC! a mnoha dalšími! Kluci mají na svém kontě novou desku s názvem Držíme spolu na níž najdete pecky jako Festivalová nebo Nájdi svoj štýl, které si můžete najít také na youtube.com jako oficiální videoklipy.

 

Žižkovská noc je jedním z koncertů vašeho Česko-slovenského kebab do ruky tour, prozradíte proč vlastně tour nese tento název?

Prečo sa volá Kebab do ruky tour ? …pred par týždňami vyšlo na internet jedno zábavne video v ktorom sa típek z Bratislavy povyšuje nad nejakým študentom, že ma skatove boty a že už mu chýba len kebab do ruky. Táto fráza sa nam zapáčila ☺…

Kebab do ruky:

Slavíte 5 let kapely, budete oslavovat i na Žižkově?

V podstate my oslavujeme stále, vždy si nájdeme příležitost, takže áno určite budeme čarovný ☺

 

Máte pro fanoušky připravené něco speciálního?

Neprezradíme ☺

 

Je nějaká kapela z Žižkovské Noci na kterou se půjdete podívat? Kterou byste doporučili?

Určite From our hands ☺

 

http://bandzone.cz/fishingstrip

www.facebook.com/fishingstrip

www.zizkovskanoc.com