GYMVOD FEST v Rock Café!

Minulou sobotu 16. února proběhl v pražském Rock Café druhý ročník Gymvod festu! Na celý večer byl naplánován nabitý multižánrový program a fanoušci si mohli užít festival rovnou na dvou stagii! Večerem neprovázela jen hudba, ale také výstava fotek studentů, premiéra seriálu či tombola.

 

Klub Rock Café se začal postupně zaplňovat kolem 19. hodiny, kdy začínaly hrát pomalu první kapely a především Street Lights, kteří už byli na hlavní stage spolu se svým novým zpěvákem zahráli nové písničky, ale i pár coverů. Jako druzí se představili Simple Muffin, jejich vystoupení bylo od úvodu plné energie a roztančili i četné publikum!

 

Na akustické stage odehrálo z kapel například indie-rockové trio Holden Caufield. I přes nízkou účast však dokázali vytvořit podmanivou atmosféru jejich hudebního setu.

 

Zpátky na hlavní stage se blížil večer ke konci a to v doprovodu pop-punkové kapely Criminal Colection ze Vsetína. Kluci odehráli novinky z jejich EP „Something to live for“, ale také coververze Last friday night od Katy Perry nebo „Satanistka“ od NSOS.
Mezi posledními se objevili očekávaní  Status Praesents a se svým metal-hardcorem se rozloučili s přeplněným Rock Café.

 

Jak festival probíhal se můžete podívat ve fotogalerii: