Fast Food Orchestra roz(ska)kali Rock Café!

Skáčková partička z Prahy, Fast Food Orchestra, předvedla v klubu Rock Café nadupaný koncert od začátku až do konce!

 

21.3. se stěny Rock Café otřásaly v rytmech SKA a reggae, ale také punk-rocku. Nesmíme totiž zapomenout na Just for Being, kteří se zhostili role předskokana. A se vší parádou. Rockové pecky „prali“ do lidí, že i ti, které tato parta nezajímala, si museli minimálně podupávat nohou.

 

Něco málo před desátou se na pódiu začali shromažďovat členové „fástfůdů“, včetně Dr.Karyho, který tento večer nemohl chybět. Po krátké zvukové zkoušce začaly znít tóny singlu Karma Holiday, novinky z připravované desky. První rozskákání většiny fans v Rock Café se FFO povedlo hned následující písní, tématickou Jump Jump Jump.

Celý večer byl takovou přehlídkou celé tvorby. Z každé desky zazněly ty největší hity jako The party is over, Over again, Pump pump pump, Maňana, čarovná Abracadabra, česká pecka Montpelier nebo hit Baby.

Zaplněné Rock Café se hýbalo v rytmech reggae, ska a užívalo si naprosto skvělou atmosféru této akce. Nakonec přišel přídavek, který byl takřka povinností pro Fast Food Orchestra, při kterém Dr.Kary představil celou kapelu. Poté už se všichni rozutekli na bar, v lepším případě domů.

 

Fotogalerie: