Fast Food Orchestra v pražském Rock Café!

 Kapela Fast Food Orchestra, která je na české hudební scéně již od roku 1994 a za tu dobu se stala špičkou tuzemské ska/reggae scény, vystoupí již tento čtvrtek, 21.března, v pražském klubu Rock Café!

 

Tento koncert bude jeden z posledních v klubovém prostředí. Poté můžeme FFO vidět na Majálesech a dalších akcí, včetně velkých letních festivalů.

„Fastfůdi“ se se svojí novou tvorbou vrací ke svým kořenům, důkezem je toho singl Karma Holiday, který kapela pokřtila loňský rok v prosinci a na který vznikl také videoklip. Koncert v pražském Rock Café nebude jen o nových písní, zazní také spousta starých pecek, které byly do playlistu vybrány podle oblíbenosti u fanoušků.

 

Fast Food Orchestra – Karma Holiday

 

Předkapelou na této akci bude čím dál více oblíbenější kapela Just for Being, jejíž vznik se datuje do roku 2009. Oficiální představení publiku proběhlo v Sedlčanech v klubu Pohoda. Jsme si jistí, že díky svému originálnímu pojetí punk-rocku, si je oblíbíte hned při prvním poslechu.

 

Koncert začíná úderem 20:00h. Vstupenky si můžete pořídit v předprodeji v klubu Rock Café za 105,-, na místě vás pak vyjdou na 130,-!

 

FFO vystoupí mimo jiné:

22.3. Chrudim, R klub

31.3. Zbraslav u Brna

26.4. Hradec Králové, Majáles

26.4. Ústí nad Labem, Afterpárty Majáles

30.4. Praha, Majáles

07.5. Brno, Majáles

18.5. Čelákovice, Čelákovické kulturní léto

18.5. Mláka u Třeboně, Muffin Open air

24.5. Polička, Poličské Rockoupání