Mother’s Angels chystají křest nového CD „BOJ“!
14.3.2014
12.00

zdroj: archiv kapely_singl Pyžamo 2012_Jakub Misík

 

Mother´s Angels přichází po čtyřech letech s novým CD, které nese název Boj! Bojem bylo i samotné získávání peněz na nahrávání. Konečné částky 50.000,- Kč se kluci rozhodli dosáhnout prostřednictvím crowfundingoého portálu HITHIT.cz. Vše se podařilo, a proto i díky fanouškům, kteří se rozhodli kapelu podpořit, je nové album, v plné kvalitě, na světě.

 

Album Boj se natáčelo hned ve třech studiích. Velký díl připadá studiu SounWave v Lanškrouně, dále se nahrávalo v Domažlicích ve studiu Franz Kavkaz a také v jednom z nejvěhlasnějších českých studií  – SONO. Producentský dohled nad výrobou si vzal na bedra Milan Roller, který se spolu s Františkem Černým (Čechomor) stane čestným kmotrem desky.

 

Mother´s Angels si pro křest svého třetího studiového počinu zvolili domácí prostředí oblíbeného litomyšlského klubu MC KOTELNA. V pátek 14. března se tak kluci ukážou v novém kabátu, jelikož zde bude mít premiéru jejich nový pódiový design. Křest bude tím ojedinělí, že uslyšíte kompletní novou desku live, ale také stálice v MA playlistu jako je Pyžamo, Leť nebo Dost!

V roli předkapely jsou potvrzeni W.x.P ze Sebranic!

 

 

Kdy: 14. březen

Kde: MC KOTELNA – Litomyšl

Za kolik: 100 Kč předprodej, 120 Kč na místě

FB událosthttps://www.facebook.com/events/558865297543764

 

Odkazy:

facebook.com/mothersangels.cz

www.mothersangels.cz

bandzone.cz/mothersangels