Mother‘s Angels a K2 vyráží na společnou tour

Rockerky z K2 naplánovaly společně s klukama z kapely Mother´s Angels klubové turné na září – prosinec 2012.

Tour nese název podle nové desky kapely K2 „Odejdeš“ a posledního singlu kapely Mother´s Angels „Pyžamo“.

KáDvojky natáčely v pořadí druhou desku ve studiu Propast pod vedením Lukáše Chromka (Airfare) a Petra Kovandy (leden – duben 2012). K singlu Růžová natočily s Honzou Míkou (filmofon.cz) videoklip, který můžete vidět na Tv Óčko, a který má na youtube za necelé dva měsíce přes 14 000 shlédnutí. Album Odejdeš vyšla v červnu u vydavatelství EMI Czech Republic. Křest proběhl v Paláci Akropolis 18. 9. 2012. Desku pokřtil Petr Janda a kapela Škwor. Jako hosté vystoupili právě Mother´s Angels.

Videoklip Růžová:

 

Mother‘s Angels je čtyřčlenná agresivně popová partička z Litomyšle, která aktuálně natočila nový singl Pyžamo a k němu videoklip velice originálním způsobem.

Kluci vyzvali fanoušky, aby natočili a poslali krátká videa ve svých pyžamech, z nichž pak poskládali celý klip.

„Andílci“ nejsou žádnými nováčky na české klubové a festivalové scéně. Jeli turné s UDG, Divokým Billem nebo letos například festivalovou šňůru České hrady.cz a další velké festivaly.

Videoklip Pyžamo:

 

„Turné jsme nazvali Odejdeš v Pyžamu, tak uvidíme, kolik fanoušků po koncertě takto dopadne a nebo od kolika fanynek a fanoušků budeme takto odcházet my:-)“,

říká Kuba, zpěvák MA.„Rádi bychom lidem nabídli neotřelou show, hlavně muzikantsky dobrou show!“, říká Kuba, zpěvák MA.„Rádi bychom lidem nabídli neotřelou show, hlavně muzikantsky dobrou show!“, dodává frontman Mother‘s Angels Jakub.

„Na společné tour se už moc těšíme a doufáme, že si tu jízdu pořádně užijeme. Máme v plánu nějakých 12 až 15 koncertů napříč celou republikou a to už je pořádná porce rock&rollu. Každopádně se přijďte podívat na mladou krev českého rocku.“ říká Klára, kytaristka a zpěvačka K2.

 

Seznam koncertů:

28. 9. (pa) České Petrovice sruby Haida

4. 10. (ct) Brno Metromusicclub

13. 10. (so) Hradec Králové Ac klub

25. 10. (ct) Plzeň Buenavista club

26. 10. (pa) České Budějovice klub K2

3. 11. (so) Praha club U Staré paní (jazzclub u Orloje)

10. 11. (so) Tišnov Rockstarcafé

17. 11. (so) Lanškroun Apollo

23. 11. (pa) Zábřeh klub Ve zdi

24. 11. (so) Hodonín klub Nautilus

30. 11. (pa) Pardubice klub Ponorka

1. 12. (so) Vysoké Mýto MKlub

8. 12. (so) Jablonec nad Nisou Na Rampě