BADYSFEST se uskuteční i letos!
14.6.2014
13.00
13.00
13.00
13.00

Minulý rok měl premiéru rockový festival, který nese svůj název podle stejnojmenné kapely BADYS, která také transparentně s tímto festivalem založila v roce 2013 občanské sdružení Badys o. s., pod jehož záštitou celá akce proběhla a my se opět můžeme těšit na stejně skvělý zážitek na BADYSFESTu i v tomto roce, a sice 14. června 2014.

 

Celá tato akce je koncipována jako nezisková a případný výtěžek půjde, stejně jako minulý rok, na dobrou věc, takže si užijete skvělý zážitek a ještě podpoříte dobrou věc. Akce začíná v 13:00 na hřišti Sokol Nučice, ale areál bude přístupný již od 12:00.

 

Stejně jako tomu bylo loni, BADYSFEST bude moderovat Standa Rubáš z Rádia BEAT a provede nás celým festivalem.

Pro všechny milovníky rocku je tu pestrá nabídka kapel, na které se můžete těšit. Na festivalu se představí známé kapely jako je Visací zámek, Pumpa, Plexis, Apple Juice, Heebie Jeebies, Badys, Vosí Hnízdo, Fenomen a také Hero From Zero.

 

„Tradičně“ bude i letos připraven pro rodiče s dětmi dětský koutek, skákací hrad a spousta sladkých odměn. Tento festival nabízí spoustu skvělých zážitků a jako bonus si pořadatelé připravili pro prvních 200 návštěvníků dárek od firmy SHERON a Red Bull a od této firmy také 50% slevu na drink.

 

V areálu bude také bezbariérový přístup, včetně speciálního mobilního WC pro invalidy. Tělesně postižené osoby (s průkazem ZTP) upoutaným na invalidní vozík, mají vstup na festival zdarma.

 

Děti do 10 let v doprovodu rodičů mají vstup také zdarma, ostatní si mohou vstupenky koupit v předprodeji na Ticketportal za 230,- Kč, nebo na místě konání v den akce a to od 12:00 za 230,- Kč a od 16:00 za 280,- Kč.