MONKEY BUSINESS A USEKNUTÁ HLAVA!

Po dlouhých čtyřech letech se můžeme opět těšit na další, a to sedmou desku nesoucí velice postmoderní název “ Happiness Of Postmodern Age“. V čele s Matějem Ruppertem a Tonyou Graves si Monkey Business pozvali na svou novou placku i spoustu výjimečných hostů.

 

Zkrátka na co čekat a na co se těšit už skupina předznamenala singlem The Ferry Tale a videoklipem, který vznikl v režii Zdeňka Suchého na skladbu Midlife Punk’s Dilemma, kde si zahrály legendy českého punku Petr Hošek, Martin „Rusák“ Kadnár nebo Honza Peterka.

Postmoderní novinka obsahuje dvanáct písní a jeden remix od holandských Kraak and Smaak. Komplikace s vydáním však nastaly až ve chvíli, kdy hudební server iTunes nařídil, aby kapela změnila grafický přebal desky. Původní useknutá hlava, prý nebyla v souladu s pravidly a byla vyměněna za míč.

 

Zpěvák a frontman Matěj Ruppert pro tento incident moc pochopení neměl a vše komentoval: „V dnešní době explicitních fotek a klipů zpěvaček, které vypadají jako by je režíroval Robert Rosenberg, nerozumím tomu, že někoho může evidentně umělá useknutá hlava vůbec pohoršovat.

Deska „Happiness Of Postmodern Age“ vyjde 8. března.