LOLA BĚŽÍ A FIVE O’CLOCK TEA: TURNÉ JE NA SPADNUTÍ

Zcela novou kombinaci pro jarní večery v klubu nabízí turné kapel Lola Běží a Five O’Clock Tea. Kromě domovských měst zahrají také ve Dvoře Králové, Písku nebo v Mostu.

 

Nápad spojit zdánlivě nespojitelné se zrodil v hlavách obou manažerů již před koncem loňského roku: „Dostali jsme tip na dobrou hudební partu, která to na pódiu nefláká, dali jsme oťukávací drink a rovnou se na společné věci začalo makat,” přiblížil začátek spolupráce Jakub Jakubec, basák Loly.

 

Lola běží, pražská poprocková kapela, která odjela společné turné s kapelami jako UDG nebo Portless, se pomalu zabydluje v line-upech největších českých festivalů. Jejich klipy jste mohli vidět na TV Óčko nebo ve Snídani s Novou. Debutové album pokřtili v září 2014 na pódiu vyprodaného pražského klubu La Loca.

Five O´Clock Tea je šestičlenná banda z ulic pražskejch periferií zformovaná roku 2006. Na svých koncertech odpalujou energickou smršť nekompromisně zkreslenejch kytar, drtivý basy a úderný rytmiky doplněnou o ženský i mužský vokál. Vystoupili na českých festivalech jako Votvírák, Masters of Rock, nebo Basinfirefest a jejich skladby bodují v hitparádách a pořadech rádií RockZone, Beat nebo Gama. Vydali tři alba: Sám Sebou (2006), Třeba Se Najdou (2009) a Frčíme Si Na Páru (2011), která o rok déle prošla reedicí s novou zpěvačkou. V současné době pracují na čtvrté desce.

21.3. Dvůr Králové nad Labem, Dékáčko

27.3. Jindřichův Hradec, Lucky Pery

28.3. Most, V + V rock bar

2.4. České Budějovice, klub Slávie

10.4. Spálené Pořičí, Music Sklep

11.4. Pelhřimov, Stará tiskárna

3.4. Praha, Futurum

25.4. Písek, Pod Čarou

9.5. Kutná hora, klub Česká 1