Zpěvák Sebastian představil svojí první sólovou nahrávku!

foto: facebook.com/pages/Sebastian-Navratil

 

Mladý zpěvák Sebastian, pocházející z Liberce, uveřejnil v únoru svojí první sólovou nahrávku `Toulavá` a k ní rovnou i videoklip, kde si po boku tohoto mladého charismatického zpěváka zahrála i Leila Abdulnourová. Sebastian byl minulý rok součástí jednoho z největších hitů loňského roku – spolupracoval totiž s Atmo music na jejich singlu `Polety`, který má na Youtube už přes čtyři miliony shlédnutí, a dokonce se tato skladba ucházela o titul nejlepší česko-slovenské písničky za rok 2014 v cenách rádia Evropa 2, kde skončila na druhém místě, těsně za skladbou `Nelutujem` od Adama Ďurici.

 

Sebastian dříve působil v kapele Just Try, kde se potkal s dalším z Libereckých talentů – Jakubem Děkanem. Společně se skupinou na sebe upozornili hlavně akustickou předělávkou písně Žijeme len raz, která má na Youtube už přes jeden a půl milionů shlédnutí.

 

S Atmo music se zpěvák sešel i nad novinkou. Sebastianův singl Toulavá produkoval ODD z Atmo Music a podíleli se na něm i kytarista a skladatel Ondřej Fiedler (Lenny) nebo Lukáš Chromek (Airfare).