KozySKA párty!
17.3.2012
14.00
6.4.2012
14.00

Máte rádi hluboké dekolty, veselou muziku a SKA Vám není cizí? Je tu nový scénář v podání severočeské kapely VEvývoji!, kterým se kapela sanží upozornit na problematiku rakoviny prsu! Co všechno a ještě víc můžete zažít na originálních KozySKA party’s?

 

Je tomu už nějaký pátek, kdy kapela severských kořenů VEvývoji! ( www.bandzone.cz/vevyvoji ) založila projekt „Boj za kozyzySKA“. Kluci (a děvče) z horských podmínek v tu chvíli mysleli i na jiné věci, než jen drnkání do strun a foukání do trumpetky.

Jak přesně zní jejich oficiální vyjádření? „Již po tisíce let jsou fenoménem života. Jsou tím, čím na první pohled většinou rozlišíte muže a ženy a jsou tím, co muže na ženách nejvíce přitahuje. Někteří však zapomínají, že je třeba o tyto krásné předměty náležitě pečovat. Bohužel existují i nemoci, jež tyto přírodní unikáty napadají a tímto všem rakovinám, ekzémům, svrabům a chlupům vyhlašujeme veřejnou válku. VÁLKU ZA PRÁVO A ZDRAVÍ PŘÍRODNÍCH KOZ!

A proto pro Vás uspořádali hned dvě KozySKA Party, na nichž nebude chybět fenomén velkých festivalů a nejlepších klubových akcí posledních let – pražská kapela Fast Food Orchestra, kterou jste mimochodem měli možnost vidět na minulém ročníku DWD festu. K tomu v každém městě nějaký ten support a hned máme parádní akci!

 

A co pro Vás připravili jako třešničku na dortu?

Všechny dívky, slečny, dámy a ženy s hlubokým výstřihem dostanou slevu 20% ze vstupného! No není to pecka? Takže se uvidíme 17.3.2012 v Jablonci nad Nisou (klub Woko) a 6.4.2012 v Duku Duku v Moravské Třebové!

 

Akce najdete na sociální síti Facebook:

Jablonec nad Nisou – Woko: http://www.facebook.com/events/314107215269916/
Moravská Třebová – Duku Duku: http://www.facebook.com/events/282500055130309/

 

OFICIÁLNÍM GENERÁLNÍM PARTNEREM TĚCHTO AKCÍ JSOU:
VEvývoji! – ska punk ze severu
MONSTER ENERGY DRINK – celosvětově známý energetický nápoj