Kytarový virtuoz Tony MacAlpine příjíždí do Prahy!
29.2.2012
23.00
23.00

TONY MacALPINE (usa)

+ special guests: Agent Cooper, Daniel Pique

29.února 2012, Praha – Matrix

 

Jméno Tony MacAlpine je synonymem pro moderní kytarovou virtuozitu. Ať už vystupuje jako sólový hráč, člen kapel nebo jako producent, Tony MacAlpine neustále potvrzuje, že patří mezi nejinspirativnější a nejtalentovanější hudebníky současnosti. Ve své hudbě nejčastěji představuje originální fúze hudebních stylů jako jsou jazz, hard rock/metal nebo klasická hudba.

Během své 25-ti leté kariéry vyprodukoval, napsal anebo zaranžoval jedenáct sólových instrumentálních alb. Kromě toho vydal čtyři desky se svým jazz-fusion projektem CAB, tři nahrávky zplodil jako člen progresivní rockové formace Planet X. Jako nájemný hráč se podílel na bezpočtu dalších nahrávek mnoha dalších umělců. Věhlas mu přineslo zejména působení po boku dalšího kytarového mága Steva Vaie, se kterým vytvořil jednu z nejsilnějších kytarových dvojic hudební historie.

 

Na aktuálním evropském turné, jehož pražská zastávka se uskuteční 29.února, bude Tony MacAlpine propagovat své aktuální album nazvané prozaicky právě „Tony MacAlpine“.

 

Vstupenky na koncert jsou již nyní k dostání ve všech běžných předprodejích. Bližší informace poskytne webová stránka www.obscure.cz.

 

Související linky:

www.tonymacalpine.com

www.obscure.cz

www.matrixclub.cz