Koblížc! natočili svůj druhý videoklip!

Dne 22.října šumperská kapela Koblížc! pustila do „světa“ svůj druhý videoklip, tentokrát na písničku Ty&Já, která se nachází na jejich druhém CD s názvem MARS ÚTOČÍ. Videoklip se natáčel na pražské Letné a kluci si na pomoc přizvali své fanoušky. Vše o videoklipu se dozvíte v následujícím rozhovoru, který nám poskytl kytarista Brandy.

Foto: Iveta Sabotérka Najmanová

Natáčení klipu jste vyhráli na stránkách muvi.cz, čekali jste takový úspěch?
Samozřejmě čekali:) Máme úžasný fanoušky, víme to už dávno z každé soutěže, kde jsme díky jejich podpoře v hlasování všem soupeřům natrhli řiťku:)

Proč jste si vybrali zrovna skladbu Ty a já?
Ty a já je typická halekačka, na koncertech slavila vždycky největší úspěch a je tak krásně nenucená a přitom kritická (k těm, kteří odsuzují odlišnost jiných lidí). Snad jsme jinak ani vybrat nemohli.

Proč natáčení probíhalo v Praze a ne u Vás v Šumperku?
Místo natáčení, Prahu, jsme si vybrali, protože jsme od začátku přemýšlení nad novým klípkem chtěli do videa nějak zapojit naše skvělý fanoušky:) A Praha je střed všeho, tam se lidem dojíždí nejlíp.

Kdo vymyslel scénář klipu?
Scénář jsme vlastně žádný nepotřebovali, akorát jsme si řekli, že to chceme někde na krásným místě, s krásnýma holkama i klukama a tak to taky bylo:) A všechno co bylo potřeba skrz scénář vymýšlel hlavně Josie z místa, ale pokud někoho napadla nějaká kravina, hned jsme ji natočili a opravdu šikovní kluci z muvi.cz to do klipu nějak pěkně střihli:)

Jak se Vám pracovala s fanouškama?
S fanouškama se nám pracovalo v naprosté pohodě. Máme z toho tak dobrej pocit, že v dalším klipu určitě opět dostanou prostor.

Děkujeme za rozhovor! Na videoklip se můžete podívat ZDE!

httpv://www.youtube.com/watch?v=cD7XPK2fqSQ