Kids and heroes punkrock X-mas 2016
9.12.2016
20.00

Kapely se tradičně sejdou na předvánoční akci 9. 12. 2016divadle Pod lampou v Plzni.

 

Tato vánoční akce má již dlouhou tradici a opakuje se již po několikáté a hned ve 4 městech. 9. 12. v Plzni, 10. 12. v Praze, 16. 12. v Olomouci a 17. 12. v Brně. Ke čtyřem stálým kapelám, kterými jsou The Fialky, Nežfaleš, Staré pušky a Muerti, se v Praze a Olomouci přidají ještě Zatrest a Praha se může těšit navíc na italskou Punk 77 partu The Twinkles.

 

Do lampy zavítají pražské The Fialky, oblíbená parta, která hraje punk 77 a 4. 12. vydali další videoklip, kde se na textu podíleli zpěváci z Fialek (Kečup) a Nežfaleš (Radek), s názvem Pod tlakem.

Nežfaleš je další punkrocková skupina večera, která bude v roce 2017 slavit 15 let na scéně. Mají zbrusu nové předělané webové stránky, tak se na ně určitě mrkněte, je totiž co okukovat.

 

A romantika chybět také nebude. Kapela Staré pušky v divadle již několikrát vystupovala a pokaždé bylo plné k prasknutí. Přijďte si s nimi zazpívat, třeba když se blíží ty Vánoce, oblíbený zpívaný dopis Ježíškovi Letos nic nečekej.

Z Jablonce nad Nisou přifrčí disharmonický punk street oi kvartet Muerti, který vždy rozhýbe plzeňské obecenstvo svou písní Vrásky a lásky.

 

Přijďte si užít do divadla Pod lampou předvánoce v netradičním duchu punkrockové hudby. V 19:30 tam budou čekat právě na vás, fanoušky!