Kids and Heroes.com obsadí s Thalidomide, Nežfaleš a Hipstery pražský klub Buben

Děti a hrdinové prý protěžují kapely, které kovanému pankáčovi nic neříkají. Jak to vlastně je, se můžeš přijít přesvědčit do pražského klubu Buben (Myslíkova 8), kde v pátek 30.května   odstartuje večírek pod taktovkou Kids and Heroes.com. Redaktoři tu budou pouštět svoje oblíbený pecky a diktovat afterparty, která zakončí unplugged  koncerty  Hipsterů  a Nežfaleš, plus Thalidomide už v plný palbě.

 

Jak se nakopávají zadky, předvedou Thalidomide. To, že hrají již pěknou řádku let, se očividně nijak nepodepsalo na objemu energie, který s jejich nástupem na pódium vyvře. Neskutečné nasazení, angažované (i když líp by sedělo „nejsou to nevšímaví ignoranti“) pozadí zhmotněné v inteligentních textech a přímost, která boří veškeré bariéry mezi pódiem a publikem, a která klidně může hardcorové běsnění zastavit a proměnit koncert v debatu s návštěvníky.

 

 

Nežfaleš asi není třeba obšírně představovat. Punkrock, který má styl, písně plné ujetých holek a kamarádů z podsvětí. Určitě se dostane i na nový split s SPS, kde si neodpustili kritiku společnosti, tentokrát však ve speciálním akustickém setu. Posledně hráli Nežfaleš na Žižkovské noci neplánovaný drum and voice set, když vypadly pojistky, a zvládli to s pomocí fanoušků skvěle.

 

Posledními do party jsou Hipsteři se svým ubrečeným, leč stále dost provokativním folkem. Jejich vystoupení sedí spíš k pouličnímu hraní, nicméně v krátkém setu určitě předvedou, jak zní David Koller, kterému někdo šlape na koule, nebo zaskočí posluchače kombinací The Replacements a Násilníkova rapu.

 

Line-up:

19:00 – Hipsteřihttp://bandzone.cz/hipsteri

20:00 – Nežfalešhttp://bandzone.cz/nezfales

21:00 – Thalidomidehttp://bandzone.cz/thalidomide

 

Doporučený vstup: 77 – 82 Kč

 

Pro aktuální info se přidejte na fb událost!