Kanadský dubstepový „šílenec“ EXCISION vystoupí poprvé v Praze v listopadu! (ZRUŠENO)
7.11.2012
21.00

foto: archiv interpreta_promo 2010

Oficiální vyjádření managementu Excisiona: 

Milí fanoušci Excisiona v Praze,

Tým Excision Vám s lítostí oznamuje, že se bohužel do Prahy nestihneme do středy 7. listopadu dostat. Excisionův pas byl odeslán na zahraniční velvyslanectví společně s přihláškou k pracovnímu vízu, ale bohužel nám jej nestihnou poslat zpět včas. Snažili jsme se co nejrychleji celou situaci vyřešit, ale bohužel jsme neměli štěstí. Excision doufá, že se mu podaří show v Praze v budoucnu nahradit a moc se omlouvá všem fanouškům, které zklamal.

Management Excisiona“

 

Oficiální vyjádření českého promotéra Fource Entertainment: „Bohužel jsme byli na základě zprávy z umělcova managementu donuceni zrušit s okamžitou platností pražské vystoupení z důvodu nepředvídatelné situace. Je nám velice líto, že musíme dlouho očekávanou akci zrušit. Omlouváme se za způsobené nepříjemnosti. Věříme, že se nám podaří koncert brzy nahradit novým datem.“

Doufejme tedy, že koncert bude možné v budoucnu bez problémů nahradit.

Vůbec poprvé vystoupí 7. listopadu v pražském Yes Clubu kanadský dubstepový DJ a producent Excision. DJ se rozhodl přesunout svůj vůbec první pražský koncert do intimnějšího Yes Clubu, kde často hrají i další dubstepoví přeborníci – třeba Excisionovi krajané Zeds Dead nebo americký DJ Porter Robinson. Již zakoupené vstupenky jsou i nadále v platnosti.

 

Vůbec poprvé vystoupí 7. listopadu v pražském klubu MeetFactory kanadský dubstepový DJ a producent Excision.

 

Excision je umělecké jméno mladého Kanaďana původem z Britské Kolumbie, Jeffa Abela. Jde o známého dubstep a brostep DJe, který doslova morfuje všechny možné hudební styly – od drum and bass, elektra, house až po metal a hip hop. Jeho projekt Excision existuje od roku 2009. Abel se nebojí spojit síly i s dalšími umělci ve svém oboru, např. Datsikem, Donwlinkem či Noizem. Jeho nejnovější album X Rated bylo kritikou skvěle přijato. Excision přistupuje k hudbě opravdu syrově, hrubě, podle některých jazyků až šíleně, a právě proto má tak ohromnou podporu fanoušků.

 

Dubstep, který Excision vytváří, je těžký, téměř až brutální. Jeho shows jsou známé neuvěřitelnou hlučností a také parádní světelnou show, takže Praha se má opravdu nač těšit.

 

Excision LIVE at Shambhala festival

httpv://www.youtube.com/watch?v=BkjGJgW7pl0

„Jsme moc rádi, že se nám podaří přivézt do Prahy takovou dubstep hvězdu, jakou Excision je! Jeho hudba navozuje dojem, jako byste byli uvězněni v nějaké absurdní a šílené počítačové hře – totálně Vás to pohltí,“ vyjádřil se k blížícímu se koncertu jeden ze zástupců Fource Entertainment.

 

Excision vystoupí úplně poprvé v pražské MeetFactory ve středu, 7. listopadu!

 

Vstupenky jsou dostupné online na Ticketpro.cz nebo přímo v kamenných obchodech sítě Ticketpro. Vstupenky budou v prodeji v několika rozdílných cenových hladinách. První a nejlevnější vstupenky budou do prodeje uvolněny 11. září až do vyprodání zásob. Každá další cenová hladina bude pak s blížícím se datem koncertu dražší. Více informací na Ticketpro.cz.