Kali při DOVI DOPO TOUR ve Foru Karlín
22.3.2019

Už 22. března vystoupí úspěšný slovenský rapper Kali historicky poprvé v pražském Foru Karlín. Zde odehraje společně s producentem Peterem Pannem nové songy z alba Dovi Dopo, představí skvělé hosty a vizuální show. Kali je zároveň porotcem pěvecké soutěže The Voice.

 

Kali odstartoval začátkem února česko-slovenské turné k albu, to je už z větší části, včetně například brněnské Flédy, jasně vyprodané. Ve Foru Karlín půjde o jeho zatím největší klubový koncert v našem hlavním městě. Pražská show bude obohacená zajímavými hosty, doprovodným programem a vyladěnými projekcemi. Koncert bude obsahovat více skladeb než standardní Kaliho setlist. Během koncertu jej doprovodí v roli DJe jeho dlouholetý producent a parťák Peter Pann.

 

Kali vydal během své kariéry zatím devět alb, nejúspěšnějším singlem z nové desky je Nejsom ten pravý – tento singl vyhrál 1. místo na YouTube ve sledovanosti SK kanálů (11 milionů views). Každý klip z nové desky má ale přes milion zhlédnutí na YouTube.

Kali je společně s Janou Kirschner, Pepou Vojtkem a Vojtou Dykem porotcem populární pěvecké soutěže The Voice, kterou můžete aktuálně sledovat pravidelně každou neděli. “Z účinkování mám super pocit, dělá na tom skvělý tým a od režie, kolegů v porotě až po stylistky. Mezi účinkujícími jsou jasní favoriti, jsem zvědaví, jak se jim bude dařit. Být součástí tohoto projektu je pro mě nejen práce, ale i čest a zážitek,” dodává ke své účasti Kali.

 

Vstupenky na koncert ve Foru Karlín jsou v prodejní síti Ticketportal aktuálně za 390 kč (stání) a 1690 kč (VIP). Součástí VIP vstupenky je meet & greet s Kalim i vstup na afterparty.

 

DOVI DOPO TOUR CZ/SK 2019:

23. 2. 2019 Žilina, Event House

1. 3. 2019 Košice, Multi Hala

2. 3. 2019 Banská Bystrica, Ministry of Fun

9. 3. 2019 Olomouc, S Club

16. 3. 2019 Zlín, Masters Club

22. 3. 2019 Praha, Forum Karlín

29. 3. 2019 Bratislava, Hant Arena

30. 3. 2019 Velké Pavlovice, Millenium Club