FOTO: INEKAFE OSLAVILI 25 LET VE FÓRU KARLÍN

Bratislavská kapela INEKAFE slaví 25 let na hudební scéně. A jak jinak nejlépe oslavit takové výročí než velkolepým koncertem se svými fanoušky.

 

Koncerty se uskutečnily hned dva. První měla kapela 15.1.2020 v Bratislavě a druhý, který se konal 17.1.2020 v pražském Fóru Karlín.

 

Tato velkolepá událost odstartovala krátce po sedmé hodině večerní za skandování jména kapely nedočkavými fanoušky. Fórum Karlín při své velikosti INEKAFE zaplnilo svými posluchači až po poslední balkon. Na koncertě nesměly chybět staré známe pecky stejně tak jako songy z posledního vydaného alba „Nevhodný typ“ z roku 2015. A co na tomto koncertě bylo jiné než na dosavadních odehraných tour? Bylo to v aranžmá skladeb a hlavně v doprovodu kapely.

 

INEKAFE si na oba koncerty přivezli 40ti členný orchestr a 20ti členný sbor a to už samo o sobě je „jiné kafe“…

 

Bratislavská formace INEKAFE své fanoušky nenechala na chvilku vydechnout, skladby zněly jedna za druhou s maličkou pauzou, kdy zpěvák Vratko Rohoň odběhl do zákulisí. Písně zpívané byly prokládané symfonickými v krásném světelném doprovodu a tak vše vynikalo a výborně znělo.

 

Byl to skvělý zážitek nejen pro fanoušky, ale i kapela si celý koncert náramně užívala.