Ewa Farna 10 let oslaví ve Foru Karlín!
11.11.2016
20.00

Ewa Farna oznamuje první hosty své listopadové narozeninové show.

Ewa Farna letos oslaví kulaté výročí deseti let na hudební scéně. Při této příležitosti si pro sebe a své fanoušky připravila speciální dárek v podobě svého zatím největšího koncertu. Koncert „Ewa 10 let na scéně“ se uskuteční 11. listopadu v pražském Forum Karlín. Vstupenky na koncert „Ewa 10 let na scéně“ jsou k dispozici v předprodejní síti Tickeportal a některé sektory jsou již vyprodané – VIP zóna a sektor na sezení.

 

O předpokládané dramaturgii tohoto koncertu Ewa Farna již informovala dříve. Koncert bude sestaven ze zásadních skladeb celé její hudební kariéry, během níž vytvořila i spoustu duetů. Nyní může Ewa Farna s radostí oznámit účast prvních z avizovaných hostů. Mezi prvními pozvání na její jubilejní koncert přijali Majk Spirit, Klára Vytisková a zpěvačka Paticia. Se všemi zmíněnými umělci Ewa v minulosti spolupracovala. S Majkem Spiritem Ewa natočila skladbu Generacia

s Klárou Vytiskovou skladbu Toxique Girls

Patricia napsala text megahitu Boky jako skríň, který si na koncertě s Ewou společně zazpívají.

 

Na fanoušky ale na koncertě čeká i velká spousta dalších překvapení, mimo jiné i speciální nová řada merče a best of album, které bude vydáno pouze pro tento výroční koncert.

 

Vstupenky na koncert Ewa 10 jsou k dispozici v předprodejní síti Tickeportal.

www.ewafarna.com

www.facebook.com/ewafarna