JEŽUCH přivezl do Ústí B-Complexe a rozdával dárky!

Poslední měsíc v roce bývá pokaždé nadupaný. O tom svědčí i nedávná akce, která se konala 4.12. v Ústí nad Labem v klubu Doma.

Nechyběla výborná nálada, spousta natěšených fanoušků, o dobré pití taktéž nebyla nouze.

Ano, již po 3. se tu konala JEŽUCH párty, kde se i mimo jiné rozdávaly dárečky. Celou tuto senzaci pro Vás uspořádala Studentská Unie UJEP, které patří naše poděkování za pozvání.

 

Sál se pomalu naplňoval a tak nastal čas, aby se jím konečně nesly tóny. Jako první nám svůj setlist zahrála pražská kapely Evelynne. Kluci nedávno pokřtili své nové album Anonymity, ze kterého zazněla většina písní včetně hitů Mr.Shallow a D.N.A.

 

Evelynne vystřídali na pódiu Hiffi a Jacob se svým nářadím.. Netrvalo dlouho a přihlížející publikum se díky nim naladilo na vlnu, která je roztančila. Jejich produkce byla doplněna i o světelné efekty, které dodaly ten správný šmrnc na celkovém dojmu!

 

Hvězdou večera byl očekávaný B-Complex, uznávaný slovenský DJ a producent. 90minut nabitý setlist známých hitů jako Beautiful Lies, Salad is ok nebo Little Orange si užívali všichni přítomní v sále.

Tento večer vznikl s B-Complexem také rozhovor, který si můžete přečíst ZDE!

 

Celkově to byla povedená párty! Budeme se těšit na další akce ☺!