BON JOVI – PRAŽSKÝ KONCERT JE Z TŘETINY VYPRODÁN!
24.6.2013
11.00
11.00

zdroj: archiv_Bon Jovi

 

Bon Jovi opět potvrzují statut světového fenoménu, kterému není žádný stadión dost velký!

Během jediného měsíce od ohlášení jejich pražského koncertu, který se uskuteční 24.června 2013 v Synot Tip Aréně, je toto vystoupení více než z třetiny vyprodané a další vstupenky bleskurychle ubývají. Na důkaz úcty k českému publiku a jako poděkování za přízeň uvádí kapela ve spolupráci s pořadateli do prodeje speciální limitovanou sérii vstupenek na stání (kategorie 2) v ceně 1290 korun.

 

Vstupenky jsou již v prodeji v sítích Eventim (www.eventim.cz/bon-jovi) a Ticketportal (www.ticketportal.cz)

Turné Because We Can vypukne v únoru v Severní Americe, poté se přesune do Evropy, Afriky, Latinské Ameriky a vyvrcholí v Austrálii. Koncertní program Because We Can – The Tour nabitý arsenálem hitů jako Livin‘ on a Prayer, It’s My Life, You Give Love a Bad Name, Who Says You Can’t Go Home a řadou dalších nabídne také několik zbrusu nových skladeb z alba What About Now, které vyjde v březnu příštího roku.

 

Paralelně s přípravami turné a dokončením nového alba se skupina nyní aktivně věnuje podpoře obětí hurikánu Sandy. Dnes Jon Bon Jovi a jeho kapela vystoupí již na druhém benefičním koncertě „121212“, který se odehraje v prestižní Madison Sqaure Garden.

Vedle Bon Jovi svoji účast a vystoupení v rámci tohoto unikátního večera potvrdili např. Dave Grohl, Eddie Vedder, Paul McCartney, Bruce Springsteen & The E Street Band, Roger Waters, The Who, Chris Martin a nově také The Rolling Stones.

 

Více na  www.121212concert.org