Imodium opět vypluli na Vltavu!

Rok se s rokem sešel a rocková kapela Imodium opět připravila pro své fanoušky plavbu na parníku spojenou s akustickým koncertem. Oproti letošnímu roku, kdy byl o akci opravdu velký zájem, se letos koncerty konaly hned dva. Náš server se zúčastnil druhé plavby, tedy 30.6.2011.

Oproti minulému dni, 29.6., kdy se konala první plavba, se počasí moc nevydařilo. Zatažená obloha a občasné přeháňky ale fanouškům kapely nezabránily, aby se speciálního koncertu zúčastnili. Parník Odra od břehu Rašínova nábřeží odpolul něco málo po 8 hodině zhruba se stovkou návštěvníků. Samotný koncert kapely začal písní Dýchej z aktuálního alba Polarity kolem deváté hodiny. Imodium za zhruba hodinu zahráli písně jak z vlastní tvorby, tak několik cover verzí, např. píseň Závislost kapely Post-It, která byla na parníku také přítomna, dálé písně od kapel Queens of the stone Age nebo Foo Fighters. Zazněla také píseň Amerika od české legendy, kapely Lucie. Jako přídavek Imodium zvolili píseň Znám tě.

Fanoušci si akci uživali jak se patří, zpívali, tančili a při některých peckách i skákali, i když koncert byl akusticky. Imodium si tak můžou odškrtnout další povedenou akci, která končila až v ranních hodinách následnou afterpárty..

Playlist:
Dýchej, Kluci nepláčou, Břehy, Ruce se sejdou, Žiletko, má lásko, Hlavou, Dostavníky, Dostanou nás, Deset životů, Queens of the stone Age, Foo Fighters, Incubus, Post-it – Závislost, Lucie – Amerika, Znám tě